Transport kolejowy z Chin do Małaszewicz.

Nasza firma oferuje organizację transportu kolejowego z Chin do Małaszewicz. Zapewniamy kompleksową obsługę spedycyjną dla przesyłek całokontenerowych (40′ HC) oraz drobnicowych (LCL). 

Chin do Małaszewicz

Transport kolejowy z obszaru całych Chin

Odbieramy ładunki z obszaru całych Chin i dostarczamy do centrów w Chengdu, Xi’an, Hefei, Wuhan, Changsha, Suzhou, Zhengzhou, Xiamen i Yiwu gdzie są konsolidowane. Ładowane na wagony i wysyłane do Małaszewicz.

Nowy Jedwabny Szlak stał się bardzo popularny i konkurencyjny cenowo względem transportu morskiego także za sprawą dotacji Chińskiego rządu.

Ta gałąź transportu kolejowego sprawdzi się doskonale do przewozu praktycznie wszystkich rodzajów towarów za wyjątkiem baterii i akumulatorów oraz towarów płynnych i półpłynnych, które są traktowane jako potencjalnie niebezpieczne

Dzięki profesjonalnej obsłudze transport kolejowy realizowany jest na przejrzystych zasadach, z zapewnieniem maksimum bezpieczeństwa. Istnieje także możliwość wykupienia dodatkowego ubezepieczenie cargo.

W naszej ofercie znajduje się również obsługa celna w Małaszewiczach oraz transport towarów na terenie całej Polski m. in. Do Warszawy, Katowic czy Poznania.

Obsługa celna zazwyczaj przebiega szybko i sprawnie. Realizujemy zarówno odprawy celne ostateczne jak i przekazowe T1.

Towar w tranzycie jedzie na tzw. zabezpieczeniu celnym, które jest gwarancją pokrycia zobowiązań wynikających z długu celnego.

Przesyłka pod dozorem celnym musi dojechać bezpośrednio z terminala kolejowego do Urzędu Celnego w którym odbędzie się odprawa ostateczna.

Ze swojej strony polecamy odprawy celne ostateczne. Po zakończeniu odprawy celnej towar zostaje uprawniony do obrotu. Odbiorca może nim dowolnie dysponować.

Zapewniamy fachową poradę na każdym etapie transportu kolejowego oraz dobór optymalnego rozwiązania. Przepływ informacji jest w naszej firmie bardzo sprawny, dzięki czemu wszelkie aktualizacje otrzymują Państwo na bieżąco.

Współpraca ze sprawdzonymi operatorami kolei pozwala na sprawną organizację oraz bezproblemowy przebieg procesu transportu kolejowego.

Przygotowując się do importu z Chin w pierwszej kolejności zaczynamy od kalkulacji ceny.
Nie jest to jednak proste zadanie w przypadku transportu morskiego. Ponieważ stawki na frachty morskie są zmienne i zależne od wielu czynników.

Czynniki składowe takie jak: ceny paliw, kursy walut i przede wszystkim ilość bukowanych kontenerów. »

Transport kontenerowy

Transport kontenerowy to najlepszy sposób na sprowadzanie i wysyłanie towarów. Jego podstawową zaletą jest stosunkowo niski koszt oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. »

Transport lądowy

Przewozy drogowe z/do portów w Polsce i Europie, a także dowozy door to door »

PRZEWÓZ KOLEJOWY

Przewóz szynowy to przyszłość komunikacji, organizujemy przewozy koleją z dostawą bezpośrednio do klienta. »

PRZESYŁKI LOTNICZE

Kiedy liczy się przede wszystkim czas proponujemy transport lotniczy »

AGENCJA CELNA

Organizujemy odprawy celne zarówno w Polsce jak i w portach Europejskich (Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam) »

FRACHT MORSKI

Transport morski i Logistyka Twojego biznesu to jeden głównych profili naszej działalności. Organizujmy fracht morski w eksporcie oraz imporcie we wszystkich kierunkach Świata, a przede wszystkim oferujemy konkurencyjnie NISKIE ceny w imporcie z Chin. Dzięki licznym kontaktom z morskim armatorami możemy zaoferować najwyższa jakość usług spedycyjnych. »

USŁUGI DODATKOWE / LOGISTYKA

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele usług około spedycyjnych jak: przeładunki, magazynowanie, ubezpieczenie cargo »

Back to Top