Wysyłki Ro-Ro

Firma GoCargo specjalizuje się w transportach kontenerowych – FCL oraz LCL, jednak mamy w swojej ofercie również transport Ro-Ro (z ang. Roll in – Roll out). Jest to doskonała alternatywa dla wszelkich ładunków samojezdnych – przede wszystkim samochodów/ ciężarówek, przyczep. Oferta dotyczy pojazdów sprawnych technicznie, które mogą wjechać, bądź można je wtoczyć na pokład statku.

W zakresie wysyłek Ro-Ro oferujemy wyjścia najczęściej z portów niemieckich (Hamburg / Bremerhaven). W zależności od portu przeznaczenia mogą pojawić się także wyjścia statków z takich portów jak Rotterdam czy Antwerpia. Zapraszamy do przesyłania zapytań.

Przygotowując się do importu z Chin w pierwszej kolejności zaczynamy od kalkulacji ceny.
Nie jest to jednak proste zadanie w przypadku transportu morskiego. Ponieważ stawki na frachty morskie są zmienne i zależne od wielu czynników.

Czynniki składowe takie jak: ceny paliw, kursy walut i przede wszystkim ilość bukowanych kontenerów. »

Transport kontenerowy

Transport kontenerowy to najlepszy sposób na sprowadzanie i wysyłanie towarów. Jego podstawową zaletą jest stosunkowo niski koszt oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. »

Transport lądowy

Przewozy drogowe z/do portów w Polsce i Europie, a także dowozy door to door »

PRZEWÓZ KOLEJOWY

Przewóz szynowy to przyszłość komunikacji, organizujemy przewozy koleją z dostawą bezpośrednio do klienta. »

PRZESYŁKI LOTNICZE

Kiedy liczy się przede wszystkim czas proponujemy transport lotniczy »

AGENCJA CELNA

Organizujemy odprawy celne zarówno w Polsce jak i w portach Europejskich (Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam) »

FRACHT MORSKI

Transport morski i Logistyka Twojego biznesu to jeden głównych profili naszej działalności. Organizujmy fracht morski w eksporcie oraz imporcie we wszystkich kierunkach Świata, a przede wszystkim oferujemy konkurencyjnie NISKIE ceny w imporcie z Chin. Dzięki licznym kontaktom z morskim armatorami możemy zaoferować najwyższa jakość usług spedycyjnych. »

USŁUGI DODATKOWE / LOGISTYKA

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele usług około spedycyjnych jak: przeładunki, magazynowanie, ubezpieczenie cargo »

Back to Top