6338881367_44980683d3_z

Chińskie Targi w Kantonie (Guanzghou)

Chińskie Targi w Kantonie (Guanzghou) 15 październik – 04 listopada 2016

Czas już zacząć odliczanie dni do zbliżających się największych targów handlowych w Chinach. Targi jak co roku rozpoczynają się 15 października i trwają przez trzy tygodnie z podziałem na 3 fazy według grup towarowych. Są one doskonałą okazją na nawiązanie relacji biznesowych czy też dokładniejsze zweryfikowanie producenta i jego produktów. Radzimy aby dobrze przygotować się do targów i jeszcze przez wyjazdem mieć zarys tego co i od kogo chcielibyśmy ewentualnie zamówić. W Kantonie możemy znaleźć absolutnie wszystko od mebli przez zabawki po elektronikę, artykuły dekoracyjne, medyczne, tekstylia i wiele innych produktów.

Przy okazji targów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lotniczą. Jest on doskonałą alternatywą dla transportu morskiego czy nawet kolejowego w przypadku niewielkich przesyłek w relacji door to door. W perspektywie większych zamówień transport morski jest oczywiście zdecydowanie tańszy, jednak w przypadku małych przesyłek, próbek, nowych wzorów ect. warto wziąć go pod uwagę.
Zapraszamy do przesyłania zapytań.

Powiązane artykuły

SPEDYCJA MORSKA

Transport morski i Logistyka Twojego biznesu to jeden głównych profili naszej działalności. Organizujmy fracht morski w eksporcie oraz imporcie we wszystkich kierunkach Świata, a przede wszystkim oferujemy konkurencyjnie NISKIE ceny w imporcie z Chin. Dzięki licznym kontaktom z morskim armatorami możemy zaoferować najwyższa jakość usług spedycyjnych. »

TRANSPORT DROGOWY

Przewozy drogowe z/do portów w Polsce i Europie, a także dowozy door to door »

PRZEWÓZ KOLEJOWY

Przewóz szynowy to przyszłość komunikacji, organizujemy przewozy koleją z dostawą bezpośrednio do klienta. »

PRZESYŁKI LOTNICZE

Kiedy liczy się przede wszystkim czas proponujemy transport lotniczy »

ODPRAWA CELNA

Organizujemy odprawy celne zarówno w Polsce jak i w portach Europejskich (Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam) »

USŁUGI DODATKOWE / LOGISTYKA

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele usług około spedycyjnych jak: przeładunki, magazynowanie, ubezpieczenie cargo »

Powrót do góry