Cło

Kod celny towaru (CN / HS CODE) – Isztar

Z cyklu o czym każdy importer powinien wiedzieć poniżej przedstawiamy skrótową informację na temat Informacji Taryfowej Isztar .

Wszelkie produkty zostały sklasyfikowane w kody celne (HS CODE). Taryfa celna Isztar jest zbudowana jako hierarchiczne drzewo z podziałem na poszczególne działy. Na całym świecie obowiązują te same kody celne które są podawane zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Celnej.

W przeglądarce Isztar znajdują się informacje na temat wysokości cła, vatu oraz ewentualnych ograniczeń w imporcie bądź eksporcie danego towaru.

Wyszukując produkt który nas interesuje należy wejść w przeglądanie drzewa nomenklatury zaznaczając kraj pochodzenia produktu. W razie potrzeby chętnie pomożemy w interpretacji taryfy.

Powiązane artykuły

SPEDYCJA MORSKA

Transport morski i Logistyka Twojego biznesu to jeden głównych profili naszej działalności. Organizujmy fracht morski w eksporcie oraz imporcie we wszystkich kierunkach Świata, a przede wszystkim oferujemy konkurencyjnie NISKIE ceny w imporcie z Chin. Dzięki licznym kontaktom z morskim armatorami możemy zaoferować najwyższa jakość usług spedycyjnych. »

TRANSPORT DROGOWY

Przewozy drogowe z/do portów w Polsce i Europie, a także dowozy door to door »

PRZEWÓZ KOLEJOWY

Przewóz szynowy to przyszłość komunikacji, organizujemy przewozy koleją z dostawą bezpośrednio do klienta. »

PRZESYŁKI LOTNICZE

Kiedy liczy się przede wszystkim czas proponujemy transport lotniczy »

ODPRAWA CELNA

Organizujemy odprawy celne zarówno w Polsce jak i w portach Europejskich (Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam) »

USŁUGI DODATKOWE / LOGISTYKA

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele usług około spedycyjnych jak: przeładunki, magazynowanie, ubezpieczenie cargo »

Powrót do góry